» Kontakt
 
» Struktuur


JÕGEVA SORDIARETUSE INSTITUUT
 
Aadress : Julius Aamisepa 1, 48309 Jõgeva alevik Jõgevamaa
Telefon : 776 6901 5332 4719
Faks : 776 6902
E - post : jogeva@jpbi.ee
Jõgeva Sordiaretuse Instituudi töötajad ja kontaktandmed.
Nimi Amet Telefon E - post
Juhtkond
Mati Koppel Direktor 776 6903 mati.koppel@jpbi.ee
Pille Ardel Asedirektor 776 6929 pille.ardel@jpbi.ee
Finants ja asjaajamise
Mari Laanisto Juhataja-peafinantsist 776 6910 mari.laanisto@jpbi.ee
Veronica Poll Finantsist asjaajaja 776 6920 veronica.poll@jpbi.ee
Maarika Õunapuu Sekretär-juhiabi 776 6901, 5332 4719 jogeva@jpbi.ee
Arendusosakond
Arne Raidvere Osakonnajuhataja 776 6922, 518 3692 arne.raidvere@jpbi.ee
Margus Ess Seemnekasvatuse agronoom 776 6911, 525 1458 margus.ess@jpbi.ee
Toomas Palmiste süsteemiadministraator jsai@iti.ee
Merike Harjo Müügispetsialist 776 6926, 513 4723 merike.harjo@jpbi.ee
Taimi Tross Projektijuht 7766921 taimi@jpbi.ee
Teraviljade osakond
Ilmar Tamm Osakonnajuhataja 776 6912 ilmar.tamm@jpbi.ee
Hans Küüts Vanemteadur 776 6914, 505 5739 jogeva@jpbi.ee
Ülle Tamm Teadur 776 6913 ylle.tamm@jpbi.ee
Anne Ingver Teadur 776 6908 anne.ingver@jpbi.ee
Reine Koppel Teadur 776 6906 reine.koppel@jpbi.ee
Ilme Tupits Teadur 776 6918 ilme.tupits@jpbi.ee
Lea Narits Teadur 776 6919 lea.narits@jpbi.ee
Merlin Haljak Teadur 776 6911 merlin.haljak@jpbi.ee
Tiia Kangor Teadur 776 6915 tiia.kangor@jpbi.ee
Maia Raudseping konsultant
Heintaimede osakond
Ants Bender Osakonnajuhataja 776 6904, 516 3918 ants.bender@jpbi.ee
Sirje Tamm Teadur 776 6916 sirje.tamm@jpbi.ee
Rene Aavola Teadur 776 6917 rene.aavola@jpbi.ee
Kartuli osakond
Aide Tsahkna Osakonnajuhataja 776 6905 aide.tsahkna@jpbi.ee
Ilmar-Aarend Polli Teadur 5346 8618 ilmar.polli@jpbi.ee
Köögiviljade osakond
Ingrid Bender Osakonnajuhataja kt 776 6909 ingrid.bender@jpbi.ee
Margit olle Vanemteadur margit.olle@jpbi.ee
Geenipank
Külli Annamaa Geenipanga juhataja 776 8372 kylli.annamaa@jpbi.ee
Vahur Kukk Rahvusvaheliste suhete spetsialist
Biokeemia ja taimekaitse osakond
Pille Sooväli Teadur 776 8375 pille.soovali@jpbi.ee
Mati Koppel 776 6903, 507 3288 mati.koppel@jpbi.ee
Marina Tikhonova Vanemteadur marina@jpbi.ee
Laine Keppart Agrometeoroloog 77 66 927 jogevakliima@hot.ee
Liina Loorits Entomoloog liina@jpbi.ee
Haldusosakond
Leo Karu Osakonnajuhataja 776 6907, 529 3690 leokaru2@gmail.com
Nikolai Jerohhin Töökoja juhataja
Sirja Ohakas Agronoom 772 2830
Jõgeva Seemnekeskus
Gunnar Koll Osakonnajuhataja 776 6925, 521 5570 gunnar.koll@jpbi.ee
Aivo Guske Töökoja juhataja 776 6924, 529 0279
Aili Saan Laohoidja 772 3231 ; 505 8972 aili@jpbi.ee
Sangaste Katsejaam
Lea Rannik Agronoom 769 0397 ranniklea@hot.ee