Jogeva Plant Breeding Institute
 
Aadress : Aamisepa 1 Jõgeva alevik 48 309 ESTONIA
Telefon : +372 7766 901
Faks : +372 7766 902
E - post : jogeva@jpbi.ee
Jõgeva Sordiaretuse Instituudi töötajad ja kontaktandmed.
Nimi Amet Telefon E - post
Juhtkond
Mati Koppel Direktor 776 6903, 507 3288 mati.koppel@jpbi.ee
Maarika Õunapuu Sekretär-juhiabi 776 6901, 5332 4719 jogeva@jpbi.ee
Mari Laanisto Pearaamatupidaja 776 6910 mari.laanisto@jpbi.ee
Veronica Poll Raamatupidaja 776 6920 veronica.poll@jpbi.ee
Arendusosakond
Arne Raidvere Osakonnajuhataja 776 6922, 518 3692 arne.raidvere@jpbi.ee
Margus Ess Seemnekasvatuse agronoom 776 6911, 525 1458 margus.ess@jpbi.ee
Mihkel Eller Infosüsteemide spetsialist 776 6915 mihkel.eller@jpbi.ee
Reelika Schmidt Projektijuht 776 6921 Reelika.schmidt@jpbi.ee
Haldusosakond
Leo Karu Osakonnajuhataja 776 6907, 529 3690 jogeva@jpbi.ee
Kalev Laanisto Töökoja juhataja 776 8370, 5332 4718
Sirja Ohakas Agronoom 772 2830
Teraviljade osakond
Ilmar Tamm Osakonnajuhataja 776 6912 ilmar.tamm@jpbi.ee
Hans Küüts Vanemteadur 776 6914, 505 5739 jogeva@jpbi.ee
Ülle Tamm Teadur 776 6913 ylle.tamm@jpbi.ee
Anne Ingver Teadur 776 6908 anne.ingver@jpbi.ee
Reine Koppel Teadur 776 6906 reine.koppel@jpbi.ee
Ilme Tupits Teadur 776 6918 ilme.tupits@jpbi.ee
Lea Narits Teadur 776 6919 lea.narits@jpbi.ee
Merlin Haljak Teadur 776 6911 merlin.haljak@jpbi.ee
Tiia Kangor Teadur 776 6915 tiia.kangor@jpbi.ee
Heintaimede osakond
Ants Bender Osakonnajuhataja 776 6904, 516 3918 ants.bender@jpbi.ee
Sirje Tamm Teadur 776 6916 sirje.tamm@jpbi.ee
Rene Aavola Teadur 776 6917 rene.aavola@jpbi.ee
Kartuli osakond
Aide Tsahkna Osakonnajuhataja 776 6905 aide.tsahkna@jpbi.ee
Ilmar-Aarend Polli Teadur 5346 8618 ilmar.polli@jpbi.ee
Köögiviljade osakond
Maia Raudseping Osakonnajuhataja 776 6909 maia.raudseping@jpbi.ee
Ingrid Bender Teadur 776 6909 ingrid.bender@jpbi.ee
Biokeemia ja taimekaitse osakond
Mati Koppel Osakonnajuhataja 776 6903, 507 3288 mati.koppel@jpbi.ee
Pille Sooväli Teadur 776 8375 pille.soovali@jpbi.ee
Eve Runno-Paurson Teadur 776 8373 eve.runno@jpbi.ee
Terje Põvvat Biotehnoloog 776 8373 terje.povvat@jpbi.ee
Geenipank
Külli Annamaa Geenipanga juhataja 776 8372 kylli.annamaa@jpbi.ee
Jõgeva Seemnekeskus
Gunnar Koll Osakonnajuhataja 776 6925, 521 5570 gunnar.koll@jpbi.ee
Helgi Moor Agronoom 776 6924, 505 8972
Aivo Guske Töökoja juhataja 776 6924, 529 0279
Mooste Katsejaam
Kalju Paalman Osakonnajuhataja 792 5399, 515 7025
Sangaste Katsejaam
Lea Rannik Agronoom 769 0397 ranniklea@hot.ee